MOUNTAIN BASE ICE WALL

Ve spolupráci s firmou Singing rock pro vás na letošní sezónu chystáme novinku v podobě 8m vysoké ledové věže, kde si může každý vyzkoušet svoji kuráž a zdolat naší ledovou výzvu. Stěnu najdete hned vedle půjčovny ve vyhrazeném prostoru penzionu Kamínek.

Součástí stěny je i půjčovna špičkového vybavení - Mountain Base - kde vás vybavíme vším potřebným od bot, přes sedák, lano, přilbumačky cepíny - vše od legendární značky Singing rock. Pro úplné začátečníky bude možnost lezení pod dohledem instruktora, který vám se vším poradí a dohlédne na vaše bezpečí.

A jelikož naší specializací jsou skialpy a zdolávaní ledových vrcholů ke skialpinismu neodmyslitelně patří, tak máme pro naše zákazníky-skialpinisty BONUS v podobě volného vstupu a bezplatného zapůjčení lezeckého vybavení ke každé výpujčce skialpového setu.

Provoz stěny bude regulován dle aktuálních podmínek a proto doporučujeme dopředu si zavolat a sledovat aktuální zprávy na našich stránkách nebo facebooku. Vybeveni jsme i na provoz za umělého osvětlení v podvečerních hodinách.

Držte palce, ať nám mráz vykouzlí pěkný rampouch!

Ceník

INTRO  400,- Ochutnávka lezení s instruktorem pro veřejnost (45min)
VSTUP +RENT 350,- Vstup + zapůjčení komplet vybavení na 90min (Podmínkou alespoň jeden držitel ČHS do dvojice)
VSTUP 250,- Vstup s vlastním vybavením na 90min (Podmínkou alespoň jeden držitel ČHS do dvojice)
 

Provoz SO+NE : 11 - 17.30hod             Provoz Po-Pá: 14 - 17.30hod (nebo po tel.domluvě)